Gegužės 11-13 dienomis nuošalioje sodyboje šalia Trakų surengėme kuksando savaitgalį. Tarp dalyvių buvo ir dar nesusipažinusių su kuksando praktika, ir jau praktikuojančių. Pirmąjį vakarą sudarėme sąlygas visiems prisiliesti prie šio mokymo – pradedantieji dalyvavo įvadinėse pratybose, o jau pažengę leidžiantis saulei atliko pilną kuksando praktiką.

Kas rytą – kuksando praktika su dvigubu meditacijos ciklu, energijos paskirstymo bei kūno stiprinimo pratimais. Meistras Jin Mok atsakė į visus dalyvių klausimus, parodė, kaip valdyti energiją, supažindino su kuksando akupresūra, tempimo pratimais, mokė taisyklingai kvėpuoti. Šeštadienio vakarą po dar vienos kuksando praktikos įkaitinome pirtį, raisto viduryje užkūrėme kubilą, maudėmės baseine, o prieš miegą žiūrėjome vaizdo įrašus, kaip įvairius kuksando judesius atlieka geriausi kuksando meistrai Korėjoje.

Sekmadienį mokėmės korėjietiškų paslapčių, kaip ilgiau išsaugoti jaunystę, o po skanių pusryčių uždavėme paskutinius klausimus meistrui.

Ačiū dalyviams, ačiū sodybos šeimininkams Juozui ir Jurgitai, ačiū virtuvės šefui Jonui Ramanauskui ir, žinoma, meistrui Jin Mok. Iki kitų susitikimų!

Savaitgalio akimirkos:

–––