Įsigykite narystę dabar:

Kam skirta Kuksando akademija?

Norintiems susipažinti su kuksando ir pradėti praktikuoti
Praktikuojantiems savarankiškai
Norintiems gauti atsakymus tiesiai iš meistro bopsa Jin Mok (P.Korėja)
Neturintiems laiko ateiti į salę
Norintiems praktikuoti kelionėje, komandiruotėje ar per atostogas
Gyvenantiems užsienyje ar mieste, kur nėra kuksando centrų. Norintiems bendrauti su praktikuojančiais kuksando visame pasaulyje

63 +

Vaizdo ir garso įrašų, pamokų

2608

Vaizdo įrašų minutės

177

Garso įrašų minučių

197

Įvykusių transliacijų internetu
Tiesioginės pratybų ir seminarų transliacijos, nespėjusiems įsijungti tiesiogiai – vaizdo ir garso įrašai.

Čia rasite

Meistro bopsa Jin Mok konsultacijas ir patarimus
Išsamų įvadą į kuksando
Meditacijos pozas bei mantrą
Atsakymus į jūsų užduotus klausimus raštu, video žinute ar telefonu
Įvadą į kuksando meditaciją – teoriją ir praktinius pamokymus
Vaizdo įrašus, kuriuos sekdami galėsite atlikti savo kasdienę praktiką
Kuksando pratybų įrašus, pamokas, seminarus ir patarimus pradedantiesiems
Atsipalaidavimo ir energijos paskirstymo pratimus su patarimais, kaip teisingai juos atlikti
Kovos menų pamokas
Kvėpavimo pamokas
Kartą per mėnesį – vaizdo konferencijas internetu

Tiesioginės transliacijos

Kuksando akademijos nariams rengiame tiesiogines seminarų, konferencijų ir pratybų transliacijas, kurių metu kiekvienas dalyvis gali užduoti klausimus bei išsakyti savo nuomonę ir pageidavimus.

Mane labai sudomino kuksando įvadas, kurį surengė Toma ir Algirdas, bet praktikuoti pradėjau tik karantino metu, įsijungusi Kuksando akademiją internetu. Dabar matau, kad tai buvo vienas geriausių sprendimų per pastarąjį ketvirtį. Kuksando puikiai tinka po intensyvių jėgos ir ištvermės treniruočių. Pratybos grąžina jėgas po įtemptos dienos, kupinos darbų ir namų rūpesčių. Pratybos sukuria balansą ir viską turiu čia pat savo namuose. Labai laukiu kiekvienu LIVE pratybų internetu. Ačiū už puikias idėjas ir jų įgyvendinimą! 

Korina Rush, Šveicarija
Su Kuksando susipažinau vedina paprasčiausio smalsumo. Turėjau tris stuburo išvaržas juosmens srityje. Ne metus ir ne dvejus dirbau su puikia kineziterapeute, kuri man labai padėjo ir bijojau net mėginti kažką kita. Pradėjusi praktikuoti Kuksando supratau, kad čia visai kitokia praktika – ji veikia fizinį kūną ir ramina protą. Dažniausiai praktikuoju individualiai namuose, įsijungusi Kuksando akademijos video įrašus. Tikriausiai galėčiau ir be jų, tačiau jaučiu, kad įrašai padeda lengviau atsipalaiduoti, nes nereikia sukti galvos, kas toliau – tiesiog darai viską kartu su mokytoju ir vykdai jo patarimus.

Eglė Songailienė, Klaipėda
Kuksando šaknys slypi amžių glūdumoj, kada gyvenimas buvo labai pavojingas užsiėmimas. Tada ir buvo sukurtas kuksando - slaptas mokymas apie žmogaus užslėptų galimybių ugdymą. Kitaip tariant, ši sistema didina žmogaus išgyvenimo šansus bet kokiomis sąlygomis. O šiandien mums svarbiausia atlikti namų darbus - praktikuoti ir mėgautis šiuo procesu.

Dr. Dalius Barkauskas, Kaunas
Jokių vaistų nuo galvos skausmo nereikia jau, berods, trejus metus. Nes Jūs išmokėte, ką reikia daryti. Skausmas buvo didelis, su vadinamąja aura ir gulėjimu lovoje, su pykinimo jausmu. Dabar „pagaunu" besikaupiantį skausmą/karštį su dviem taškais ir pakvėpavimu. To išmokė kuksando. Dėkinga!

Eglė Aukškalnienė, Vilnius
Mes su meistru Jin Mok susipažinome Vilniuje. Turiu rimtų problemų su stuburu, ieškojau pagalbos ir suradau. Karantino metu praktikavau savarankiškai, įsijungęs Kuksando akademijos įrašus.

Algirdas Kaušpėdas, Vilnius

Įsigykite narystę dabar:

Klausiate – atsakome

Kuksando akademijos nariai gali užduoti klausimus meistrui Jin Mok bei kitiems meistrams ir mokytojams. Akademijos nariams teikiame konsultacijas elektroniniu paštu, telefonu bei vaizdo skambučiu (messenger, skype, zoom ir kt. programėlėse).