What is the Kouksundo Academy dedicated for?

For those who want to know more about Kouksundo and start to practise.
For those who already practise Kouksundo
For those who want to get the answers directly from Master bopsa Jin Mok (Korea)
For those who do not have time to come to the practice centre
For those who want to practise during the vacation, journey or business trip
For those who live in the regions without Kouksundo centres. For those seeking to communicate with people practising Kouksundo in whole world

19 +

Video and audio recordings, lessons

420

Minutes of video recordings

120

Minutes of audio recordings

9

Live lessons, seminars and conferences already held
Using the video recordings you can practise everywhere – at home, outdoors, during your hollidays, journeys or business trips. We broadcast Kouksundo practise live, organise live broadcasting of seminars or conferences every month. If you miss the live broadcast, you can always watch the recording later. You can find the audio recordings here as well.

Here you can find

The advice and consultations of master bopsa Jin Mok
Comprehensive introduction to Kouksundo
The meditation postures and matra
Answers to your questions in any form – email, phone or video call
Introduction to Kouksundo meditation – theory and practical advice
Video recordings, which will guide you through you daily practice
The recordings of Kouksundo practise, lessons, seminars, conferences and advice for beginners and advanced practitioners
Relaxation and energy spreading exercises together with the advice on how to do them correctly
Lessons of martial arts

Live broadcasting

We organise live broadcasting of seminars, conferences and practices. During the broadcasts everyone can ask a question or share their opinion

Mane labai sudomino kuksando įvadas, kurį surengė Toma ir Algirdas, bet praktikuoti pradėjau tik karantino metu, įsijungusi Kuksando akademiją internetu. Dabar matau, kad tai buvo vienas geriausių sprendimų per pastarąjį ketvirtį. Kuksando puikiai tinka po intensyvių jėgos ir ištvermės treniruočių. Pratybos grąžina jėgas po įtemptos dienos, kupinos darbų ir namų rūpesčių. Pratybos sukuria balansą ir viską turiu čia pat savo namuose. Labai laukiu kiekvienu LIVE pratybų internetu. Ačiū už puikias idėjas ir jų įgyvendinimą! 

Korina Rush, Šveicarija
Su Kuksando susipažinau vedina paprasčiausio smalsumo. Turėjau tris stuburo išvaržas juosmens srityje. Ne metus ir ne dvejus dirbau su puikia kineziterapeute, kuri man labai padėjo ir bijojau net mėginti kažką kita. Pradėjusi praktikuoti Kuksando supratau, kad čia visai kitokia praktika – ji veikia fizinį kūną ir ramina protą. Dažniausiai praktikuoju individualiai namuose, įsijungusi Kuksando akademijos video įrašus. Tikriausiai galėčiau ir be jų, tačiau jaučiu, kad įrašai padeda lengviau atsipalaiduoti, nes nereikia sukti galvos, kas toliau – tiesiog darai viską kartu su mokytoju ir vykdai jo patarimus.

Eglė Songailienė, Klaipėda
Kuksando šaknys slypi amžių glūdumoj, kada gyvenimas buvo labai pavojingas užsiėmimas. Tada ir buvo sukurtas kuksando - slaptas mokymas apie žmogaus užslėptų galimybių ugdymą. Kitaip tariant, ši sistema didina žmogaus išgyvenimo šansus bet kokiomis sąlygomis. O šiandien mums svarbiausia atlikti namų darbus - praktikuoti ir mėgautis šiuo procesu.

Dr. Dalius Barkauskas, Kaunas
Jokių vaistų nuo galvos skausmo nereikia jau, berods, trejus metus. Nes Jūs išmokėte, ką reikia daryti. Skausmas buvo didelis, su vadinamąja aura ir gulėjimu lovoje, su pykinimo jausmu. Dabar „pagaunu" besikaupiantį skausmą/karštį su dviem taškais ir pakvėpavimu. To išmokė kuksando. Dėkinga!

Eglė Aukškalnienė, Vilnius
Mes su meistru Jin Mok susipažinome Vilniuje. Turiu rimtų problemų su stuburu, ieškojau pagalbos ir suradau. Karantino metu praktikavau savarankiškai, įsijungęs Kuksando akademijos įrašus.

Algirdas Kaušpėdas, Vilnius

You ask – we answer

All members of Kouksundo Academy can send their questions to master bopsa Jin Mok and other masters and teachers. We consult members by email, phone, video calls (via messenger, Skype, zoom and other programs).