Spalio 19-21 d. kviečiame į kuksando savaitgalį nuošalioje sodyboje šalia Trakų. Savaitgalio programa didelė ir labai naudinga – kuksando pratybos, kvėpavimo meditacija, mokysimės kuksando akupresūros taškų, tempimo masažų, kaupti ir valdyti energiją. Sužinosite Rytų patarimus kaip įveikti stresą, nuraminti protą, išmoksite kovos menų judesių, skirtų valdyti sukauptą energiją.

Sodybą supa įstabaus grožio miškas, netoliese – raistas ir juodojo vandens ežeras, šalia kurio – kubilas, kuriame esantis juodas vanduo minkština ir saugo odą. Savaitgalio svečiai galės naudotis karšto vandens kubilu, suomiška pirtimi bei vidaus baseinu. Maistą gamins virtuvės šefas Jonas Ramanauskas. Maistą gamisime vietoje, iš šviežių produktų.

Šis savaitgalis numatytas ir norintiems pradėti kuksando, ir jau pažengusiesiems: vieni galės rinktis įžangos seminarus, kiti – įprastas kuksando pratybas.

Pratybas ves knygos „Kuksando. Kelio knyga“ autorius, kuksando mokytojas Algirdas Kumža ir Nacionalinio kuksando centro įkūrėja, kuksando mokytoja Toma Kumžienė.

Savaitgalio kaina vienam asmeniui – 215 eurų. Rezervuojant vietą sumokamas negrąžinamas 100 eurų mokestis. 

Į kainą įskaičiuotos dvi nakvynės, kuksando praktika, pirtis, baseinas, karšto vandens kubilas ir pilnas maitinimas. Kambariuose gyvensime po du (šeimoms su vaikais pasiūlysime kambarius su daugiau lovų).

Laukiame ir šeimų su vaikais.

Jei kiltų klausimų, paskambinkite telefonu 8 698 17669 (Toma) arba parašykite el paštu info@kuksando.lt

Atvykimas penktadienį, spalio 19 d. nuo 17:00 val., išvykimas sekmadienį, spalio 21 d. 14:00 val.

Sodyba Trakų aukštės, 8 km nuo Trakų pilies.

Reikia turėti: jogos kilimėlį, kūno nevaržančius sportinius drabužius praktikai (specialios avalynės nereikia), drabužių ir batų vaikščiojimui lauke, maudymosi reikmenis, jei ketinate naudotis pirtimi ar kubilu.

Nuotraukos iš praėjusių kuksando seminarų šioje sodyboje:

  

Spalio
19
Spalio 19-21 dienomis

Sodyba TRAKŲ AUKŠTĖS, 8 km nuo Trakų pilies

Žiūrėti žemėlapį
    Šis renginys jau įvyko.