Legendinis kuksando meistras iš Korėjos Jin Mok surengs seminarą-pratybas pradedantiesiems Kaune gruodžio 2-5 dienomis. Šiame seminare kviečiame dalyvauti norinčius susipažinti ir išmokti praktikuoti kuksando. Seminare gali dalyvauti ir neseniai pradėję praktikuoti pirmojo lygio pratimus.

Seminaras-pratybos vyks gruodžio 2-5 dienomis (pirmadienį-ketvirtadienį) Šančių sporto klube (Drobės 26, Kaunas). Užsiėmimai vyks kasdien nuo 9:30 iki 17:30 valandos. Pietų pertrauka truks valandą, trumpos pertraukėlės bus daromos pagal poreikį.

Keturias dienas garsusis meistras iš Korėjos Jin Mok mokys kuksando paslapčių: kaip derinti kvėpavimą ir judesį, atgaivinti gyvybės energiją ir jos cirkuliaciją. Jin Mok supažindins su akupresūros pradmenimis bei sveiko gyvenimo samprata; mokys kaip  šalinti stresą, atsikratyti nemigos.

Po šių pratybų kuksando praktiką galėsite tęsti savarankiškai arba prisijungti prie kuksando užsiėmimų.

Meistras kalba korėjietiškai ir angliškai, viskas bus verčiama į lietuvių kalbą. Jei norėsite pabendrauti su meistru, tačiau nemokate anglų kalbos, taip pat išversime.

VIETŲ REZERVAVIMO IR ATSISKAITYMO TVARKA

Seminaro kaina vienam asmeniui 395 eurai (327+PVM). Rezervacija patvirtinama sumokėjus negrąžinamą 200 eurų avansą šioje svetainėje.

Likusią sumą prašome sumokėti iki lapkričio 5 dienos į MB Nacionalinis kuksando centras sąskaitą LT79 2140 0300 0391 7413 Luminor banke.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad rezervacija įsigalioja tik sumokėjus rezervacijos mokestį. 

Laiku (iki lapkričio 5 dienos) nepervedus likusio mokesčio Jūsų vieta bus siūloma kitiems ir avansinis mokestis nebus grąžinamas. 

Kuksando mokymas kelis tūkstančius metų buvo slaptas – Korėjos kalnuose jį praktikavo ir tobulino pasišventę žmonės, siekiantys gyventi ilgai, sveikai ir laimingai. Kuksando paslaptys buvo atskleidžiamos tik imperatoriams ir jų aplinkai. Prieš penkiasdešimt metų buvo nuspręsta kuksando parodyti Korėjai ir pasauliui. Pirmasis mokytojas, kuriam buvo patikėta skleisti kuksando, buvo Jin Mok tėvas Chung San, pelnęs didžiojo meistro titulą. Jin Mok kuksando paslaptis priėmė tiesiai iš tėvo, taigi mes kuksando mokymą gausime iš pačių patikimiausių rankų.

Savaitė su meistru Jin Mok smarkiai pakeis mūsų gyvenimą, nes suprasime ir pajusime, kas yra kūno, sielos ir proto harmonija, jau po pirmųjų pratybų pajusime kūno ir dvasios lengvumą, išmoksime per kvėpavimą atkurti gyvybės energiją, pajusime, kad pagerėjus energijos apytakai gerėja savijauta ir traukiasi įsisenėję negalavimai, sužinosime akupresūros taškus, kurie pagerins mūsų savijautą ir darbingumą.

Seminarą rengia Nacionalinis kuksando centras.

Gruodžio
2
Gruodžio 2-5 d. 9:30-17:30 val.

Šančių sporto klubas, Drobės 26, Kaunas

    200  Negrąžinamas rezervacijos mokestis. Pilna suma 395 eurai. Pirkti dabar