Legendinis kuksando meistras iš Korėjos Jin Mok surengs penkių dienų seminarą Vilniuje lapkričio 3-7 dienomis. Šiame seminare kviečiame dalyvauti:

  • praktikuojančius II kuksando praktikos lygmenį
  • praktikuojančius III kuksando praktikos lygmenį;
  • praktikuojančius Won-ki praktikos lygmenį;
  • rudenį ketinančius pradėti III praktikos lygmenį.

Seminaras-pratybos vyks lapkričio 3-7 dienomis (sekmadienį-ketvirtadienį) viešbučio Panorama didžiojoje salėje Vilniuje (Sodų g. 14). Užsiėmimai vyks nuo 10:00 iki 18:00 valandos. Pietų pertrauka truks valandą, trumpos pertraukėlės bus daromos pagal poreikį.

Penkias dienas garsusis meistras iš Korėjos Jin Mok mokys kuksando paslapčių: kaip derinti kvėpavimą ir judesį, atgaivinti gyvybės energiją ir jos cirkuliaciją. Jin Mok supažindins su akupresūros pradmenimis bei sveiko gyvenimo samprata; mokys kaip  šalinti stresą, atsikratyti nemigos.

Meistras kalba korėjietiškai ir angliškai, viskas bus verčiama į lietuvių kalbą. Jei norėsite pabendrauti su meistru, tačiau nemokate anglų kalbos, taip pat išversime.

Kuksando mokymas kelis tūkstančius metų buvo slaptas – Korėjos kalnuose jį praktikavo ir tobulino pasišventę žmonės, siekiantys gyventi ilgai, sveikai ir laimingai. Kuksando paslaptys buvo atskleidžiamos tik imperatoriams ir jų aplinkai. Prieš penkiasdešimt metų buvo nuspręsta kuksando parodyti Korėjai ir pasauliui. Pirmasis mokytojas, kuriam buvo patikėta skleisti kuksando, buvo Jin Mok tėvas Chung San, pelnęs didžiojo meistro titulą. Jin Mok kuksando paslaptis priėmė tiesiai iš tėvo, taigi mes kuksando mokymą gausime iš pačių patikimiausių rankų.

Savaitė su meistru Jin Mok smarkiai pakeis mūsų gyvenimą, nes suprasime ir pajusime, kas yra kūno, sielos ir proto harmonija, jau po pirmųjų pratybų pajusime kūno ir dvasios lengvumą, išmoksime per kvėpavimą atkurti gyvybės energiją, pajusime, kad pagerėjus energijos apytakai gerėja savijauta ir traukiasi įsisenėję negalavimai, sužinosime akupresūros taškus, kurie pagerins mūsų savijautą ir darbingumą.

Penkių dienų seminaro kaina vienam asmeniui 395 eurai (327+PVM).

Seminarą rengia Nacionalinis kuksando centras.

Lapkričio
3
Lapkričio 3-7 d. 10:00-18:00 val.

Viešbutis PANORAMA, Sodų g. 14, Vilnius