Prieš trisdešimt metų Hwang Woo Sukas, tada dar mažai kam žinomas Seulo universiteto dėstytojas, atėjo į kuksando centrą. Pirmasis jo kuksando mokytojas buvo meistras Jin Mokas, šiuo metu globojantis ir Lietuvos nacionalinį kuksando centrą.

Meistras prisiminė, kad naujasis studentas sparčiai tobulėjo, nes buvo atkaklus ir drausmingas. Trejus metus Hwang Woo Sukas mokėsi pas Jin Moką, o paskui kasdien praktikavo savarankiškai, tik retkarčiais paskambindavo pasitarti. Daktaras prisipažino, kad ilgametė kuksando praktika išugdė ryžtą nepasiduoti ir atsilaikyti prieš didžiausias kliūtis. Be šio mokymo jis nebūtų atlaikęs išbandymų, kuriuos teko patirti. Pirmasis smūgis buvo, kai tik pradėjus mokslininko karjerą jam diagnozavo hepatomą (kepenų vėžys. – Red.). „Mano ateitis tapo neaiški, jaučiausi beviltiškai. Būtent tada aptikau informacijos apie proto ir kūno lavinimo sistemą kuksando. Dabar jau ketvirtas dešimtmetis esu paniręs į šį mokymą. Per tą laiką puolė įvairios ligos, bet nė viena nebuvo pajėgi manęs pažeisti. Esu sveikas ir fiziškai, ir dvasiškai“, – „Lietuvos rytui“ kalbėjo Hwang Woo Sukas. Garsusis klonuotojas įsitikinęs, kad visą tą laiką jo sveikatą saugojo kuksando, kuris gali padėti ir kitiems.

Skaitykite daugiau:

http://pasaulis.lrytas.lt/rytai-vakarai/2017/10/09/news/laukiama-dar-vieno-stebuklo-dramblio-patele-atsives-mamuta-2890485/