Neatskiriama kuksando dalis yra ir akupresūra: rankų pirštais veikiant tam tikrus kūno taškus galima atsikratyti įvairių skausmų ir negalavimų. Mokytojas Jin Mok – gerai žinomas Korėjoje akupresūros specialistas, išmokęs šio meno iš savo tėvo, didžiojo mokytojo Čiongsanas. Jis sako, kad gerų akupresūros specialistų pasaulyje yra labai mažai, nes šis gydymo būdas yra itin sudėtingas: akupresūros specialistas gydymo metu atiduoda labai daug energijos. Kuksando sistemoje akupresūra skiriasi nuo tradicinės, ji daroma kartu su specialiu kuksando kvėpavimu.

Vienas pagrindinių taškų, yra viršugalvyje. Jį randame nuo ausų viršutinių galiukų ir nuo nosies galo brėždami linijas. Linijų susikirtimo vietoje yra taškas, dažnai vadinamas šimto susitikimų tašku”.

Šį tašką spaudžiame nykščio pagalvėle arba sulenkto nykščio kampu, sulaikę kvėpavimą. Taip nusiraminame, atslūgsta įtampa, karštis, pyktis, gali sumažėti galvos skausmas.

Daugiau apie kuksando akupresūrą rasite Kuksando akademijoje arba atvykę į Nacionalinio kuksando centro rengiamas pratybas, seminarus ar stovyklas.