Kviečiame į kuksando seminarą-pratybas pradedantiesiems Klaipėdoje. Seminaro metu susipažinsite su kuksando filosofija, mokysitės kuksando kvėpavimo, kūno atpalaidavimo ir energijos paskirstymo pratimų. Sužinosite, kodėl šis Rytų mokymas taip tinka šiuolaikiniam Vakarų pasaulio žmogui. Suprasite, kaip svarbu taisyklingai kvėpuoti, kaip geriausia derinti kvėpavimą ir judesį, susipažinsite su kuksando akupresūros taškais.

Seminarą-pratybas ves kuksando mokytoja Milda Žaliauskienė. Milda jau 25 metus dirba kineziterapeute, tobulinosi taikomosios kineziologijos ir psichokineziologijos srityse.

Spalio mėnesį vyks du kuksando seminarai – 6 ir 27 dienomis. Abiejų seminarų trukmė – 3 valandos, pradžia 9:00 val. Maksimalus dalyvių skaičius 8 asmenys.

Seminarai-pratybos vyks Sveiko stuburo studijoje Birutės 22-327 (įėjimas iš Kuosų g.). Daugiau informacijos ir registracija telefonu 8 687 45310 (Milda).

Kuksando – tai korėjiečių tūkstantmetė kūno lavinimo pratimų, specialaus kvėpavimo, meditacijos ir kovos menų sistema, ugdanti tvirtą, ištvermingą, kilnaus būdo, stiprios fizinės ir dvasinės sveikatos žmogų. Kuksando moko derinti kvėpavimą ir judesį, valdyti gyvybės energiją, įveikti stresą ir lavinti fizinį kūną. Per pratybas žmogus maksimaliai atsipalaiduoja, o taisyklingai kvėpuojant sustiprinama gyvybės energija.

Spalio
27
9:00-12:00 val.

Sveiko stuburo studija, Birutės 22-327, Klaipėda

    Šis renginys jau įvyko.