Kuksando savaitė Kretoje 2018 m. spalio 10-17 dienomis. Kasdien kūno atpalaidavimo ir energijos paskirstymo pratimai, kvėpavimo meditacija, kuksando akupresūra ir tempimo masažų pamokos. Ši kelionė tinka ir jau praktikuojantiems, ir norintiems pradėti kuksando pratybas.

Septynios dienos su Nacionalinio kuksando centro įkūrėju, kuksando mokytoju, populiarių knygų autoriumi Algirdu Kumža, kuris kuksando paslapčių mokėsi Pietų Korėjos kalnuose pas garsųjį meistrą Jin Mok. Savo patirtį A.Kumža atskleidė knygoje Kuksando. Kelio knyga, kuri buvo viena populiariausių Vilniaus knygų mugėje.

Kas rytą kuksando darysime tuščiame paplūdimyje, medituosime apsupti didingų kalnų, vienuolynuose. Keliausime po alyvuogių giraites, aplankysime tik vietiniams žinomos olas, vaikščiosime kalnų keliais ir tarpekliais. Valgysime šviežutėlį maistą graikiškose tavernose, ant uolų, paplūdimiuose ar po platanais, vakarieniausime viešbučio terasoje, nulydėdami saulę į kalnų viršūnes.

Kuksando – senasis mokymas iš Korėjos kalnų, kuris tūkstančiams padėjo įveikti nemigą, stresą, sugrąžinti energiją ir žvalią nuotaiką. Kuksando sukurią vidinę darną, nuramina mintis ir emocijas, atpalaiduoja ir stiprina kūną, koreguoja laikyseną.

Gyvensime nuošaliame, lietuvių Žilinskų šeimos įkurtame viešbutyje „7 Olives” virš Almyridos paplūdimio, Kretoje. Viešbučio išskirtinumas – nuostabūs kalnų ir jūros vaizdai. Tai ideali vieta ramiam polsiui. Aplink daug augmenijos, visi apartamentai turi vonios kambarį, virtuvėles, didelius balkonus.

Savaitės kaina – 900 Eur.

Savaitės kaina – 900 eurų.

ĮSKAIČIUOTA VISKAS – Jums belieka pasirūpinti tik skrydžio bilietais ir kelionės draudimu! Skrydis Vilnius-Heraklionas-Vilniusskrydį vykdo Tez Tour.

Į savaitės kainą įskaičiuota:

– pasitikimas Herakliono oro uoste, pervežimai iš/į oro uosto;

– 7 nakvynės „7 Olives” viešbutyje;

– ekologiškas maitinimas: graikiški pusryčiai, pietūs ir vakarienė;

– Kelionės po gražiausias Kretos vietoves. Paplūdimiai, kanjonai, archeologinės vietovės, venecijietiškas Retimnas;

– Plaukiojimas irklentėmis (Sup);

– Kuksando pratybos.

Akimirkos iš kuksando savaitės Kretoje:

 

Spalio
10
Spalio 10-17 dienomis

https://www.7olivescrete.com

    Šis renginys jau įvyko.