Meistro iš Pietų Korėjos Jin Mok kuksando akupresūros seminaras (master class).

Mokytojas Jin Mok – gerai žinomas Korėjoje akupresūros specialistas, išmokęs šio meno iš savo tėvo, didžiojo mokytojo Chung San. Jin Mok garsėja ne tik savo giliomis žiniomis, bet ir nuoširdžiu noru jomis pasidalinti. Tūkstančiams žmonių jis yra atskleidęs, kaip akupresūra be jokių pašalinių poveikių padeda atsikratyti įvairių skausmų ir negalavimų.

Jin Mok sako, kad gerų akupresūros specialistų pasaulyje yra labai mažai, nes jie gydymo metu atiduoda labai daug savo energijos ir ne visi moka ją atkurti. Senieji kuksando meistrai yra atradę labiausiai veiksmingus ir patogiai pasiekiamus žmogaus kūno taškus, kurie spaudžiami derinant su specialiu kuksando kvėpavimu. Kuksando akupresūra labai skiriasi nuo klasikinės mums pažįstamos akupresūros, kuri dažniausiai laikoma masažo atmaina. Jin Mok teigia, kad akupresūra yra unikalus gydymo metodas, atkuriantis žmogaus gyvybės energiją.

Seminaro metu sužinosite pagrindinius akupresūros taškus,  mokysimės taisyklingai juos spausti, derinti judesį ir kvėpavimą.

Į šį seminarą kviečiame pradedančiuosius – meistras Jin Mok akupresūros pradės  mokyti nuo pačių pagrindų.

Akupresūra  yra neatsiejama kuksando mokymo dalis. Praktikuojantieji kuksando mokymą kuksando centruose Lietuvoje yra susipažindinami su kuksando akupresūros pradmenimis.

Seminaras vyks Osle, Norvegijoje lapkričio 9 d. nuo 10:30 iki 18:30 Northern Light Yoga Professor Dahls gate 30 0260 Oslo (3. etg.).

Seminaras vyks anglų kalba, bus vertimas į lietuvių kalbą.

Seminaro kaina – 195 eurai. Ryanair iš Vilniaus į Oslą skrenda tiesiogiai, bilietas kainuoja apie 27 eurus.

Mokestis neatvykus į seminarą negrąžinamas. 

Lapkričio
9
10:30-18:30

Northern Light Yoga, Professor Dahls gate 30, 0260 Oslo (3. etg.)