Meistro iš Pietų Korėjos Jin Mok kuksando akupresūros seminaras (master class).

Mokytojas Jin Mok – gerai žinomas Korėjoje akupresūros specialistas, išmokęs šio meno iš savo tėvo, didžiojo mokytojo Chung San. Jin Mok garsėja ne tik savo giliomis žiniomis, bet ir nuoširdžiu noru jomis pasidalinti. Tūkstančiams žmonių jis yra atskleidęs, kaip akupresūra be jokių pašalinių poveikių padeda atsikratyti įvairių skausmų ir negalavimų.

Jin Mok sako, kad gerų akupresūros specialistų pasaulyje yra labai mažai, nes jie gydymo metu atiduoda labai daug savo energijos ir ne visi moka ją atkurti. Senieji kuksando meistrai yra atradę labiausiai veiksmingus ir patogiai pasiekiamus žmogaus kūno taškus, kurie spaudžiami derinant su specialiu kuksando kvėpavimu. Kuksando akupresūra labai skiriasi nuo klasikinės mums pažįstamos akupresūros, kuri dažniausiai laikoma masažo atmaina. Jin Mok teigia, kad akupresūra yra unikalus gydymo metodas, atkuriantis žmogaus gyvybės energiją.

Seminaro metu sužinosite pagrindinius akupresūros taškus,  mokysimės taisyklingai juos spausti, derinti judesį ir kvėpavimą.

Į šį seminarą kviečiame pradedančiuosius – meistras Jin Mok akupresūros pradės mokyti nuo pačių pagrindų.

Akupresūra  yra neatsiejama kuksando mokymo dalis. Praktikuojantieji kuksando centruose Lietuvoje yra supažindinami su kuksando akupresūros pradmenimis.

Seminaras Klaipėdoje vyks lapkričio 17 d., sekmadienį  nuo 10.00 iki 17.00 Nacionaliniame kuksando centre, Liepų g. 48B. Bus vertimas į lietuvių kalbą.

Mokestis neatvykus į seminarą negrąžinamas. 

Lapkričio
17
10:00-17:00 val.

Nacionalinis kuksando centras, Liepų g. 48 B, 3 aukštas

    Šis renginys jau įvyko.