Apgailestaujame, vietų nebeturime.

Birželio 22-24 d. savaitgalio programa didelė ir labai naudinga – kuksando pratybos gamtoje, kvėpavimo meditacija, mokysimės kuksando akupresūros taškų, tempimo masažų, kaupti ir valdyti energiją. Sužinosite Rytų patarimus kaip įveikti stresą, nuraminti protą. Norintys galės dalyvauti kuksando kovos menų pratybose, kitiems pasiūlysime pasimokyti kitų kuksando judesių.

Sodybą supa įstabaus grožio miškas, netoliese – raistas ir juodojo vandens ežeras, šalia kurio – kubilas, kuriame esantis juodas vanduo minkština ir saugo odą. Savaitgalio svečiai galės naudotis karšto vandens kubilu, suomiška pirtimi, vidaus baseinu, o Joninių naktį visi kursime didelį laužą.

Šis savaitgalis numatytas ir norintiems pradėti kuksando, ir jau pažengusiesiems: vieni galės rinktis įžangos seminarus, kiti – įprastas kuksando pratybas.

Pratybas ves knygos „Kuksando. Kelio knyga“ autorius, kuksando mokytojas Algirdas Kumža ir Nacionalinio kuksando centro įkūrėja, kuksando mokytoja Toma Kumžienė.

Savaitgalio kaina vienam asmeniui – 215 eurų. 

Į kainą įskaičiuotos dvi nakvynės, kuksando praktika, pirtis, baseinas, karšto vandens kubilas ir pilnas maitinimas. Gyvensime triviečiuose ir keturviečiuose kambariuose.

Laukiame ir šeimų su vaikais.

Jei kiltų klausimų, paskambinkite telefonu 8 698 17669 (Toma) arba parašykite el paštu info@kuksando.lt

Atvykimas penktadienį, birželio 22 d. nuo 17:00 val., išvykimas sekmadienį, birželio 24  d. 14:00 val.

Sodyba Trakų aukštės, 8 km nuo Trakų pilies.

Reikia turėti: jogos kilimėlį, kūno nevaržančius sportinius drabužius praktikai (specialios avalynės nereikia), drabužių ir batų vaikščiojimui lauke, maudymosi reikmenis, jei ketinate naudotis pirtimi ar kubilu.

Nuotraukos iš kuksando savaitgalio šioje sodyboje:

Birželio
22
Birželio 22-24 d.

Sodyba Trakų aukštės

    Šis renginys jau įvyko.