Šiuo metu veikia force majeure aplinkybės. Pranešame, kad kovo 27 d. seminaras dėl karantino perkeliamas vėlesniam laikui. Datą pranešime pasibaigus karantinui.

Linkime ramios nuotaikos ir stiprios sveikatos.

Įvadas į kuksando su kuksando meistru, knygų „Kuksando. Kelio knyga“ ir „Himalajai“ autoriumi Algirdu Kumža ir kuksando mokytoja, Nacionalinio kuksando centro įkūrėja Toma Kumžiene.
Seminare-pratybose susipažinsime su tūkstantmete korėjiečių kuksando mokykla, mokysimės taisyklingo judesio, kvėpavimo, sužinosime pagrindines kuksando praktikos taisykles. Daugiausia laiko skirsime taisyklingam kvėpavimui bei akupresūrai: pasakosime, parodysime, išbandysime. Atsakysime į Jūsų klausimus.
Po seminaro norintys tęsti kuksando praktikas galės prisijungti prie Vilniuje vykstančių užsiėmimų. Kitiems paaiškinsime, kaip geriausia tęsti praktiką savarankiškai.

Seminaras-pratybos vyks penktadienį, kovo 27 d. nuo 18:00 iki 21:00 val. DIVA namuose, PC Centro pasažo II aukšte, Gedimino pr. 16 / Vilniaus g. 10 (įėjimas iš Vilniaus g. šalia Vero cafe, aukštyn kilti liftu arba eskalatoriumi).

Su savimi reikia turėti tik kūno nevaržančius sportinius drabužius, viskuo kitu pasirūpinsime mes.

Senasis mokymas iš Korėjos kalnų tūkstančiams padėjo įveikti nuovargį, nemigą, sugrąžinti žvalumą ir gerą nuotaiką. Kuksando pratimai atpalaiduoja ir stiprina kūną, koreguoja laikyseną.

Kovo
27
18:00-21:00

DIVA namai, Centro pasažo II a., Gedimino pr. 16/Vilniaus g. 10, įėjimas iš Vilniaus g. šalia Vero cafe