Apgailestaujame, vietų į šį seminarą nebeturime. Kviečiame naudotis Kuksando internetu programa – čia rasite seminarų ir pratybų įrašus, pamokas bei galėsite dalyvauti nuolat vykstančiose konferencijose. Daugiau informacijos ir abonementai: KUKSANDO INTERNETU 
 
Įvadas į kuksando KLAIPĖDOJE su kuksando meistru, knygos „Kuksando. Kelio knyga“ autoriumi ALGIRDU KUMŽA ir kuksando mokytoja Toma Kumžiene. Seminare-pratybose susipažinsime su tūkstantmete korėjiečių kuksando mokykla, mokysimės taisyklingo judesio, kvėpavimo, sužinosime pagrindines kuksando praktikos taisykles. Daugiausia laiko skirsime taisyklingam kvėpavimui bei akupresūrai: pasakosime, parodysime, išbandysime. Atsakysime į Jūsų klausimus, bendrausime.
 
Seminare dalyvaus ir kuksando mokytojos Milda Žaliauskienė bei Rasa Povilaitienė – norintys tęsti kuksando praktikas galės prisijungti prie jų vedamų užsiėmimų Klaipėdoje. Kitiems paaiškinsime, kaip geriausia tęsti praktiką savarankiškai.
 
Senasis mokymas iš Korėjos kalnų tūkstančiams padėjo įveikti nuovargį, nemigą, sugrąžinti žvalumą ir gerą nuotaiką. Kuksando pratimai atpalaiduoja ir stiprina kūną, koreguoja laikyseną.

Seminaras vyks Nacionaliniame kuksando centre, Liepų g. 48 B, 3 aukštas (įėjimas į pastatą ties šlagbaumu). Su savimi reikia turėti tik kūno nevaržančius sportinius drabužius, viskuo kitu pasirūpinsime mes.

Birželio
7
17:30-20:30

Liepų g. 48 B, 3 aukštas

    Šis renginys jau įvyko.